AFC Ajax

Amsterdamsche Football Club Ajax

ponedjeljak, 14. svibnja 2012.

Kao svoj prvi post bi napisao zašto sam odabrao baš AFC Ajax ili kako ću kasnije pisati samo Ajax za temu svog bloga. Prvu utakmicu koju sam gledao bila je Ajax - Hajduk 1995. godine a ja sam tada imao svega 7 godina.Neznam jeli možda zbog te utakmice ili nečeg drugog ali to su postala moja dva najdraža kluba. S drugim navedenim još se i mogu povezati jer je pravi hrvatski klub koji se voli srcem ali sa Ajax-om me nije vezalo ništa ali još i dan  danas nakon svih tih godina pratim taj klub.
Oni koji budu pratili ovaj blog oprostit će mi zbog moje subjektivnosti jer znam da u svojim postovima često neću biti objektivan. S poštovanjem autor bloga....


1 komentar: